Kategorie:
Nezařazené

Ministr v technických službách

Technické služby (TS) v Čechách mají jen velmi ojediněle možnost uvítat člena vlády ČR. Společnost TECHNICKÝ A DOPRAVNÍ SERVIS, s. r. o. (TDS) vlastněnou 100% městem Mariánské Lázně navštívil v říjnu ministr dopravy Dan Ťok.

V sídle společnosti hop přivítal jednatel a ředitel společnosti Daniel Javůrek  a seznámil ho  s různými aspekty komunální branže, včetně stavu veřejného osvětlení na komunikacích měst a obcí, s problematikou odpadů, nadnárodních firem a v neposlední řadě i s rekomunalizací v těchto oblastech. Dále provedl ministra po areálu, seznámil jej s novým sběrným dvorem a halou i zásobami posypového materiálu na zimu. Samozřejmá byla prohlídka nové i starší techniky, technického vybavení, zázemí a automobilů. Ministr Ťok projevil velký zájem o speciální vozidla. Také vstřícně diskutoval se zaměstnanci a ochotně se fotil s pracovníky společnosti.

Na závěr jednatel předal panu ministrovi upomínkové předměty, dále například malou maketu speciálního čisticího vozu i knihu 25 let SKS (Sdružení komunálních služeb). Ředitel představil tento spolek, který je jedním z několika významných organizací v komunální oblasti a sdružuje v Čechách různé TS. Pan ministr poděkoval za informace, přijetí, přístup a zejména vývoj společnosti a výsledky prováděných činností. Také se pochvalně vyjádřil k osobě ředitele TDS před zástupci města. Po hodině strávené v TDS se přítomní rozloučili s ministrem, který svým zájmem působil velmi sympatickým dojmem na zaměstnance společnosti.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *