Vložil
Kategorie:
Nezařazené

KUHN-BOHEMIA bude prodávat také stroje Ammann

Společnost KUHN-BOHEMIA se od 1. ledna 2018 stane v České republice výhradním prodejcem a poskytovatelem servisu strojů značky Ammann s provozní hmotností nad 5 tun. KUHN-BOHEMIA působí na českém trhu jako výhradní prodejce zejména stavebních strojů Komatsu, nyní rozšiřuje svoje obchodní portfolio i o stroje značky Ammann se zaměřením na výstavbu silnic a dopravní infrastruktury.

Obě společnosti již spolupracují ve Slovinsku a Chorvatsku. „Nápad rozšířit spolupráci o Českou republiku se projednával relativně krátkou dobu a je logickým výsledkem současné situace v obou firmách, které jsou ve výborné kondici a jejíchž cílem je získávat další a větší úspěchy,“ uvedl ředitel společnosti KUHN-BOHEMIA Daniel Sys. „Budeme nabízet celý sortiment společnosti Ammann, od strojů nad pět tun bude naše zastoupení výhradní,“ konstatoval Sys s tím, že stroje Ammann budou skvělým doplněním sortimentu KUHN-BOHEMIA o silniční techniku.

Společnost KUN-BOHEMIA bude produkty Ammann nabízet ve všech svých pobočkách, tedy včetně nově vybudované a v roce 2017 otevřené centrály v Čestlicích u Prahy. Na všech pobočkách budou rovněž k dispozici i servisní služby k těmto strojům. Cílem všech těchto aktivit je posílit pozici společnosti a výrobků Ammann a přechodem na jediného výhradního distributora této značky pro Českou republiku se stát spolehlivým partnerem pro všechny zejména nadnárodní zákazníky a zákazníky s celorepublikovým působením. „Jedná se o začátek dlouhodobé spolupráce, jsme si vědomi, že úspěšný vstup vyžaduje na obou stranách stabilitu a vytrvalost, dodal Daniel Sys.

 


Společnost KUHN – BOHEMIA a. s. je výhradním prodejcem stavebních strojů značky Komatsu, příslušenství značky FRD a nivelačních systémů Topcon v České republice. Spolu se společností KUHN-MT s. r. o., která je výhradním distributorem automobilových jeřábů značky PALFINGER a vysokozdvižných vozíků značky Mitsubishi, je součástí rakouské skupiny KUHN HOLDING, která nabízí zákazníkům spolehlivé partnerství ve stavebnictví, dopravě, ve skladových a logistických oborech a působí v řadě zemí, jako jsou Česká republika, Maďarsko, Slovensko, Chorvatsko, Bosna, Slovinsko, Polsko, Švýcarsko, Německo a Rakousko. Před několika lety skupina KUHN učinila důležité strategické rozhodnutí a expandovala také v oblasti obráběcích strojů. Převzala společnost Emco Group, předního výrobce v tomto odvětví.

Skupina KUHN je aktivní ve 13 zemích a v současné době má 1402 zaměstnanců, kteří generují obrat ve výši 611 miliónů EUR. Společnosti KUHN – BOHEMIA a KUHN – MT zaměstnávají v ČR dohromady 150 lidí, jejich celkový obrat dosahuje zhruba 1,4 miliardy Kč.

www.kuhnbohemia.cz  www.komatsu.cz

 

Společnost Ammann je předním celosvětovým dodavatelem obaloven, betonárek, strojů a služeb stavebnímu průmyslu se základním zaměřením na výstavbu silnic a dopravní infrastruktury. Tato švýcarská rodinná firma se těší z mezinárodního úspěchu

již od roku 1869. Současný generální ředitel společnosti Ammann Hans-Christian Schneider představuje již šestou generaci vedení podniku. Zařízení společnosti Ammann se nachází

po celém světě, jeden z továrních závodů je i v Novém Městě nad Metují, kde se vyrábějí tandemové, tahačové pneumatikové a příkopové válce.*

www.ammann-group.com/cz-cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *