Zpráva o integrovaném registru

Data ohlašovaná do integrovaného registru znečišťování zveřejňuje Ministerstvo životního prostředí každoročně ke 30. září na stránkách www.irz.cz. Na základě ohlášených údajů za příslušný rok je pak zpracována publikace, která získaná data shrnuje. V červenci 2010 vyšla nová publikace pod názvem...

Data ohlašovaná do integrovaného registru znečišťování zveřejňuje Ministerstvo životního prostředí každoročně ke 30. září na stránkách www.irz.cz. Na základě ohlášených údajů za příslušný rok je pak zpracována publikace, která získaná data shrnuje. V červenci 2010 vyšla nová publikace pod názvem Souhrnná zpráva o integrovaném registru znečišťování životního prostředí za rok 2008.

Kromě aktuálních údajů za rok 2008 je v publikaci zahrnuto vyhodnocení údajů ohlášených do IRZ v letech 2004-2008. Publikace tedy přináší vyhodnocení ohlášených dat od počátku existence integrovaného registru znečišťování, tj. od roku 2004, a představuje tak ucelený pohled na vývoj IRZ v letech 2004-2008. V publikaci jsou rovněž vyhodnoceny ohlášené údaje podle vykonávané činnosti provozoven a podle krajů.

Množství poskytnutých údajů je ohromné, proto jsou v tištěné formě uvedena jen hlavní zjištění. Kompletní znění Souhrnné zprávy za rok 2008 naleznou čtenáři na přiloženém CD nosiči.

Publikaci lze získat přímo na MŽP, odboru integrované prevence a ORZ: eva.vejtrubova@mzp.cz.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *