01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Začala SEA POH Prahy

K návrhu Plánu odpadového hospodářství hlavního města Prahy bylo zahájeno posouzení vlivů na životní prostředí, které zpracovává Regionální environmentální centrum ČR a Centrum pro komunitní práci střední Čechy. Samotný POH zpracovala společnost Dekont...

K návrhu Plánu odpadového hospodářství hlavního města Prahy bylo zahájeno posouzení vlivů na životní prostředí, které zpracovává Regionální environmentální centrum ČR a Centrum pro komunitní práci střední Čechy. Samotný POH zpracovala společnost Dekont Umwelltechnik, s. r. o.

Hlavním cílem SEA POH Praha je vyhodnocení POH Praha z hlediska vlivů na životního prostředí a určení podmínek realizace POH Praha v souladu s požadavky ochrany životního prostředí. Zapojení veřejnosti do SEA POH Praha bude kromě naplnění legislativních požadavků (zveřejnění a připomínkování oznámení, zveřejnění, připomínkování a veřejné projednání finální verze POH Praha a SEA POH Praha) obsahovat i další prvky, jako je úvodní veřejné projednání (uskuteční se v říjnu 2004), projednání se zástupci městských částí a průběžné zveřejňování výstupů SEA POH Praha na webových stránkách.

Předpokládaný termín dokončení SEA POH Praha je prosinec 2004 až leden 2005.

Pracovní verzi POH Praha a další informace k SEA POH Praha naleznete na webových stránkách www.reccr.cz/sea.html.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down