Watenvi a Urbis Invest společně

V termínu od 25. - 27. května 2010 se uskuteční Mezinárodní vodohospodářský a ekologický veletrh Watenvi poprvé souběžně s Mezinárodním veletrhem investičních příležitostí, rozvoje regionů, komunálních technologií a služeb Urbis Invest. Propojením obou veletrhů vytváříme komplexní platformu pro...

V termínu od 25. – 27. května 2010 se uskuteční Mezinárodní vodohospodářský a ekologický veletrh Watenvi poprvé souběžně s Mezinárodním veletrhem investičních příležitostí, rozvoje regionů, komunálních technologií a služeb Urbis Invest.

Propojením obou veletrhů vytváříme komplexní platformu pro prezentaci rozvoje podnikání, regionů, měst a obcí s širokou nabídkou technologií, výrobků a služeb. Vzniká tak model odborného „komunálního veletrhu“, který je běžný i v zahraničí. Watenvi zahrnuje Mezinárodní vodohospodářskou výstavu Vodovody-kanalizace, kterou pořádá Sdružení oborů vodovodů a kanalizací Sovak ČR, a Mezinárodní veletrh techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí Envibrno.

Tímto sloučením vzniká synergický efekt, široké, vzájemně se doplňující nabídky vystavovatelů, kteří prezentují investiční příležitosti a zároveň řeší současné potřeby komunální sféry – jedná se o soustředěnou nabídku měst a obcí, ale také nabídku služeb, výrobků a technologií pro města a obce. Vzniká tak unikátní platforma pro prezentaci a setkání odborníků z oblasti rozvoje regionů, měst a obcí se zástupci komerční sféry. Tato třídenní ryze odborná akce se bude konat v novém, unikátním pavilonu P, který svou kapacitou nahradí dosud užívané tři haly.

Hlavními tématy příštího ročníku Watenvi jsou vodohospodářství, zpracování a využití odpadů, environmentální technologie a komunální technika. Díky synergickému propojení vzájemně se doplňující nabídky vystavovatelů a odborných akcí půjde bezpochyby o jedno z největších setkání představitelů státní správy, regionů, měst a obcí se zástupci komerční sféry, investory a podnikateli.

Pořadatel, Veletrhy Brno, a. s., připravil řadu výhod v podobě programu Benefit. Smyslem tohoto „ekonomického balíčku“ je snížení konkrétních nákladů účasti na veletrhu formou akčních cen a bonusů. Pro nově vystavující firmy je připraven program Start.

Jan Tyrichová,
manažer PR a reklamy Watenvi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *