Výprodej příslušenství ke strojům

Společnost Phoenix-Zeppelin, výhradní prodejce strojů Cat v České republice, zahájilo 14. března výprodej značkového příslušenství ke stavebním strojům. Na webových stránkách www.p-z.cz, v sekci Použité stroje a příslušenství, najdou zájemci širokou nabídku nové i použité techniky pro stavební...

Společnost Phoenix-Zeppelin, výhradní prodejce strojů Cat v České republice, zahájilo 14. března výprodej značkového příslušenství ke stavebním strojům. Na webových stránkách www.p-z.cz, v sekci Použité stroje a příslušenství, najdou zájemci širokou nabídku nové i použité techniky pro stavební stroje různých značek. Vyprodávat se budou například lopaty, rychloupínače, rozrývače, radlice, manipulační vidlice, drapáky, kladiva, ale také kompresory nebo malá mechanizace.


U každé položky je uvedena technická specifikace výrobku, cena a několik fotografií. Většina příslušenství je připravena k okamžitému odběru na příslušné pobočce Phoenix-Zeppelin. Na zakoupené použité i nové příslu-šenství poskytuje Phoenix- -Zeppelin standardní záruku.

„S prodejem použitých stavebních strojů má naše společnost dlouholeté zkušenosti, které chceme využít i v případě prodeje příslušenství. Na webových stránkách najde zákazník denně aktualizovanou nabídku různého příslušenství za výhodné ceny,“ prozrazuje o výprodeji vedoucí prodeje náhradních dílů Jiří Starosta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *