Vedení Evropské asociace pro biomasu s Habartem

Předseda Českého sdružení pro biomasu CZ Biom Jan Habart (32) se stal členem předsednictva Evropské asociace pro biomasu AEBIOM. Oznámil to na konferenci Biomasa a energetika. Asociace se například snaží ovlivňovat legislativu vznikající v Evropské komisi. Evropská asociace sdružuje 36 národních...

Předseda Českého sdružení pro biomasu CZ Biom Jan Habart (32) se stal členem předsednictva Evropské asociace pro biomasu AEBIOM. Oznámil to na konferenci Biomasa a energetika. Asociace se například snaží ovlivňovat legislativu vznikající v Evropské komisi.

Evropská asociace sdružuje 36 národních asociací a 70 firem, nepřímo zastupuje 4000 společností, výzkumných center i jednotlivců. Tuzemské sdružení CZ Biom vzniklo v roce 1994 s cílem podporovat využívání biomasy jako obnovitelné suroviny a využití bioplynu a ostatních biopaliv. Sdružení organizuje podnikatele i odborníky. Kromě evropské asociace AEBIOM je české sdružení členem evropské kompostárenské sítě ECN a německé bioplynové asociace Fachverband Biogas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *