Vana s pořadovým číslem 100 000

Záchytná vana z oceli je klasikem v kompletním výrobním programu společnosti DENOS. Koncem roku 2013 oslavila společnost Denios zvláštní jubileum: ve strakonickém výrobním závodě byla vyrobena záchytná vana z oceli s pořadovým číslem 100 000. Firma DENOS, s. r. o., byla založena v roce 1998 ve...

Záchytná vana z oceli je klasikem v kompletním výrobním programu společnosti DENOS. Koncem roku 2013 oslavila společnost Denios zvláštní jubileum: ve strakonickém výrobním závodě byla vyrobena záchytná vana z oceli s pořadovým číslem 100 000.

Firma DENOS, s. r. o., byla založena v roce 1998 ve Strakonicích jako dceřiná společnost firmy DENIOS AG, Německo. Zabývá se výrobou prostředků pro ekologické skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami, které pomáhají chránit člověka a životní prostředí při nakládání s nebezpečnými látkami.

Hlavním výrobním programem v České republice je právě výroba záchytných van z oceli v různých velikostech a s různými záchytnými objemy, které se prodávají na evropském trhu.

Pro rok 2014 připravila společnost (mimo jiné)světovou novinku – záchytnou vanu UltraSafe z jednoho kusu oceli, bez svárů, ostrých hran a absolutně nepropustnou vůči jakýmkoliv kapalinám.

Zaměstnanci společnosti s čerstvě dokončenou vanou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *