Tvoření z odpadových materiálů

O letošních letních prázdninách vyhlásila zlínská firma ENVIprojekt prázdninovou soutěž s názvem "Pohádkový ekozvěřinec". K účasti v soutěži stačilo jediné - vyrobit pohádkové ekozvíře z jakéhokoliv recyklovatelného odpadu. Třeba z PET lahví a jiného druhu plastu, papíru, skla, plechovek...

O letošních letních prázdninách vyhlásila zlínská firma ENVIprojekt prázdninovou soutěž s názvem „Pohádkový ekozvěřinec“. K účasti v soutěži stačilo jediné – vyrobit pohádkové ekozvíře z jakéhokoliv recyklovatelného odpadu. Třeba z PET lahví a jiného druhu plastu, papíru, skla, plechovek nebo nápojových kartonů.

„Mě tato soutěž zaujala a napadlo mě vytvořit ekozvířátka z kartonů od džusů. Díky tomu, že je v létě velká žízeň a oblíbených džusů Jupí jsme doma vypili hodně, se mi podařilo vyrobit během několika prázdninových dní celou řadu zvířat. Největším dílkem byly postavičky z filmu Madagaskar, které mi přinesly 1. místo v této soutěži,“ říká devítiletá Klára Machů z Uherského Brodu. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo na konci prázdnin v zoo Lešná.

Klára Machů se zvířátky z kartonových obalů

Klára Machů se zvířátky z kartonových

obalů

Klára Machů se zvířátky z kartonových

obalů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *