Tegamo Group posílila svou pozici

Česká společnost Tegamo Czech, s. r. o., působící v oblasti přímého prodeje a outsourcingu technologií průmyslového čistění odpadních vod, regenerace a recyklace řezných emulzí, čištění a filtrace olejů dokončila úspěšně akvizici společnosti Ekosev, která se pohybuje na trhu sběru a zpracování...

Česká společnost Tegamo Czech, s. r. o., působící v oblasti přímého prodeje a outsourcingu technologií průmyslového čistění odpadních vod, regenerace a recyklace řezných emulzí, čištění a filtrace olejů dokončila úspěšně akvizici společnosti Ekosev, která se pohybuje na trhu sběru a zpracování odpadů a druhotných surovin, ekologie a ochrany životního prostředí.

Tegamo Group získalo 100 % obchodního podílu Ekosevu a začlení jej do své skupiny. Ekosev bude však i nadále poskytovat své služby pod svým jménem. Akvizicí Ekosevu získala skupina Tegamo společnost s ročním obratem kolem 100 milionů Kč. Po akvizici Ekosevu bude roční obrat Tegamo Group nad 300 mil. Kč. Dceřinné společnosti Tegamo Group dlouhodobě působí nejen na českém trhu, ale také ve Francii, Polsku, či na Slovensku. Skupina zároveň úspěšně expanduje také na trhy jihovýchodní Asie a Jižní Ameriky.

„Do budoucna plánujeme další investice do provozu a technologií,“ uvedl Tomáš Drastil, majitel skupiny Tegamo a jednatel obou společností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *