Sympozium k výzkumu v oblasti nakládání s odpady

Ve dnech 17. až 19. dubna 2013 proběhne v Koutech nad Desnou v Jeseníkách sympozium ODPADOVÉ FÓRUM 2013. Budou na něm prezentovány výsledků výzkumů v oblasti nakládání s odpady, prevence vzniku odpadů, sanací ekologických zátěží a dalších souvisejících oborech formou srozumitelnou a přínosnou...

Ve dnech 17. až 19. dubna 2013 proběhne v Koutech nad Desnou v Jeseníkách sympozium ODPADOVÉ FÓRUM 2013. Budou na něm prezentovány výsledků výzkumů v oblasti nakládání s odpady, prevence vzniku odpadů, sanací ekologických zátěží a dalších souvisejících oborech formou srozumitelnou a přínosnou široké odborné veřejnosti. Představitelům výzkumné obce zase setkání umožňuje poznat potřeby reálného „odpadářského života“ a případně navázat spolupráci.

Mediálním i odborným garantem sympozia je odborný měsíčník ODPADOVÉ FÓRUM (www.odpadoveforum.cz) a elektronický recenzovaný časopis WASTE FORUM (www.wasteforum.cz). Sympozium se koná v rámci cyklu odborných odpadářských setkání ODPADOVÉ DNY 2013.

Veškeré dotazy k sympoziu a přihlášky příspěvků můžete adresovat na adresu: symposium@cemc.cz. Souhrnné informace ke všem třem akcím lze najít na na adrese www.tretiruka.cz/konference.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *