Autor
Kategorie:
Praxe

Symposium Odpadové fórum 2011

Šestý ročník česko-slovenského symposia Výsledky výzkumu a vývoje pro odpadové hospodářství - Odpadové fórum 2011 proběhne ve dnech 13. až 15. 4. 2011 v Koutech nad Desnou v Jeseníkách. Jeho pořadatel, České ekologické manažerské centrum, na něj zve řešitele projektů VaV z oblasti odpadů a sanací...

Šestý ročník česko-slovenského symposia Výsledky výzkumu a vývoje pro odpadové hospodářství – Odpadové fórum 2011 proběhne ve dnech 13. až 15. 4. 2011 v Koutech nad Desnou v Jeseníkách. Jeho pořadatel, České ekologické manažerské centrum, na něj zve řešitele projektů VaV z oblasti odpadů a sanací ekologických zátěží a zájemce o výsledky jejich práce. Akce je součástí cyklu Odpadové dny 2011.

Cílem symposia je poskytnout prostor řešitelům projektů VaV k prezentaci svých výsledků, ovšem formou stručnou a srozumitelnou co nejširší odborné veřejnosti, pro kterou jsou výsledky jejich výzkumů určeny.

Jako pasivní účastníci jsou zváni především zástupci podnikatelské sféry a veřejné správy, aby se seznámili s řešenými tématy a dosaženými výsledky a tyto případně využili ve své činnost nebo navázali spolupráci. Cílem je zprostředkování dialogu mezi oběma stranami a hledání inspirací při hledání nových prakticky potřebných témat.

Veškeré potřebné informace k symposiu a formulář přihlášky příspěvku najdete na www.odpadoveforum.cz/symposium2011. Přihlášky účasti i své dotazy směrujte na adresu symposium@cemc.cz.

Symposium tradičně bezprostředně navazuje na chemicko-technologickou konferenci APROCHEM 2011 (www.aprochem.cz).

Paralelně se symposiem proběhne také konference pod názvem Výsledky výzkumu, vývoje a inovací pro obnovitelné zdroje energie OZE 2011 (www.oze2011.cz). Účastník s plnou registrací na jedné z těchto akcí se může podle zájmu zúčastnit ostatních akcí volně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *