Společnost

Téma zpětného odběru použitých baterií a akumulátorů se vůbec poprvé stalo motivem hudebního klipu. V jednom z videoklipů k albu Freaky Boys české trash-popová formace 100 °C účinkuje krabice Ecocheese, která slouží k odkládání použitých baterií. Zástupci společnosti IVECO Pierre Lahutte a Pavel...

Téma zpětného odběru použitých baterií a akumulátorů se vůbec poprvé stalo motivem hudebního klipu. V jednom z videoklipů k albu Freaky Boys české trash-popová formace 100 °C účinkuje krabice Ecocheese, která slouží k odkládání použitých baterií.

Zástupci společnosti IVECO Pierre Lahutte a Pavel Pachovsky zveřejnili na tiskové konferenci rekordní čísla v tržbách, zisku, výrobě i prodeji společnosti.

Vítězem prvního ročníku soutěže „Navrhni si kamion a proslav se“ se stal Michal Novák se soutěžním návrhem „Co Čech to muzikant.“ Na následujících šest měsíců byl návrh instalován na vozy společnosti Volšatrans.

Své brány pro obyvatele Ostravy otevřel nový sběrný dvůr odpadové společnosti OZO Ostrava. Jejím cílem je, aby v Ostravě bylo maximálně 10 sběrných dvorů, byly rozmístěny rovnoměrně po celém území města Ostravy a měly provozní dobu odpovídající potřebám občanů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *