Společnost

Společnost REMA Systém představila kolekci šperků a dalších předmětů, vytvořených z použitých telekomunikačních, výpočetních a dalších přístrojů. Kolekci Trash Made navrhla trojice mladých designérek (Anna Kozová, Linda Čihařová, Jana Krovová). Některé z šperků vyrábějí chráněné dílny. Výrobky...

Společnost REMA Systém představila kolekci šperků a dalších předmětů, vytvořených z použitých telekomunikačních, výpočetních a dalších přístrojů. Kolekci Trash Made navrhla trojice mladých designérek (Anna Kozová, Linda Čihařová, Jana Krovová). Některé z šperků vyrábějí chráněné dílny. Výrobky Trash Made se rovněž staly součástí kampaně společnosti Vodafone.

Manažerka projektu Trash Made Lenka Drápalová a jedna z autorek, Jana Krovová, při představení projektu – obě se šperky vyrobenými z elektrodpadu.

Více než čtyři tisíce pět set Středočechů se zúčastnilo SMS soutěže, která prověřila jejich znalosti ve třídění odpadů. Vítězem se stal Stanislav Říha z obce Zbraslavice v okrese Kutná Hora. Z rukou místního starosty Ondřeje Havlovice a zástupce společnosti EKO-KOM, a. s., převzal první cenu – jízdní kolo. Soutěž vyhlásil Středočeský kraj ve spolupráci se společností EKO-KOM, a. s., v rámci společného projektu.

Divíte se, že je tu Pinocchio? Mohla zde být fotografie z vaší zajímavé akce!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *