Společnost

Společnost Pražské služby uzavřela pilotní projekt třídění elektroodpadu ve vytypovaných mateřských školkách v Praze a předala odměny těm nejaktivnějším. Manažerka projektu Petra Komersová říká: "Zájem školek a hlavně dětí předčil naše očekávání." Ministr životního prostředí Pavel Drobil...

 

Společnost Pražské služby uzavřela pilotní projekt třídění elektroodpadu ve vytypovaných mateřských školkách v Praze a předala odměny těm nejaktivnějším. Manažerka projektu Petra Komersová říká: „Zájem školek a hlavně dětí předčil naše očekávání.“

Ministr životního prostředí Pavel Drobil (vpravo) navštívil nechvalně známé ostravské ropné laguny státního podniku Diamo v doprovodu ředitele odštěpného závodu Odra Josefa Havelky. Likvidace lagun má v první fázi roční zpoždění. (ČTK)

V areálu společnosti OZO Ostrava v Ostravě proběhl den otevřených dveří pro širokou veřejnost. Celkem areálem v Kunčicích prošlo okolo 3800 návštěvníků, což je asi o polovinu více, než u předchozích dnů otevřených dveří.

Asi čtyřicet lidí protestovalo před budovou správy Národního parku Šumava ve Vimperku proti tomu, jak se hospodaří v jeho lesích. (ČTK)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *