Společnost

Slavnostně byl v centru Prahy otevřen Mosaic House, čtyřhvězdičkový hotel s nízkoenergetickým standardem, který využívá recyklaci vody a současně rekuperaci tepla z "šedé" odpadní vody. Kovohutě Příbram přivítaly obchodní partnery, příznivce a další hosty na již 14. ročníku společensko-prezentační...

Slavnostně byl v centru Prahy otevřen Mosaic House, čtyřhvězdičkový hotel s nízkoenergetickým standardem, který využívá recyklaci vody a současně rekuperaci tepla z „šedé“ odpadní vody.

Kovohutě Příbram přivítaly obchodní partnery, příznivce a další hosty na již 14. ročníku společensko-prezentační akce „Opět po roce“. Jako vždy se zúčastnili členové Cechu příbramských horníků a hutníků.

Ve Skleněném paláci v Praze 6 byla otevřena výstava Brána recyklace II, která má ukázat lidem, co vše se recykluje. „Recyklované výrobky jsou všude kolem nás, jen nejsou na první pohled poznat,“ říká tisková mluvčí společnosti EKO-KOM Šárka Nováková (na snímku s návštěvníky – dětmi z místní školy).

V ZEVO Praha-Malešice (Zařízení na energetické využití odpadu ) byl zahájen provoz turbogenerátoru kogenerační jednotky. „Pro každého strojaře je turbína tím nejkrásnějším soustrojím,“ řekl při zahájení provozu ředitel Aleš Bláha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *