Společnost

Ministr Pavel Drobil rezignoval na svoji funkci. Důvodem jsou machinace ve Státním fondu životního prostředí, které už začala vyšetřovat protikorupční policie. Řízením ministerstva byla pověřena první náměstkyně Rut Bízková (stav z 30. 12. 2010), ta však nemá podpisové právo ministra. Nemůže tedy...

Ministr Pavel Drobil rezignoval na svoji funkci. Důvodem jsou machinace ve Státním fondu životního prostředí, které už začala vyšetřovat protikorupční policie.

Řízením ministerstva byla pověřena první náměstkyně Rut Bízková (stav z 30. 12. 2010), ta však nemá podpisové právo ministra. Nemůže tedy rozhodovat o personálních otázkách či o rozdělování finančních prostředků z národních zdrojů.

V Moravskoslezském kraji byl pokřtěn a uveden do provozu nový typ kontejneru na tříděný odpad, do něhož mohou lidé vkládat staré elektrospotřebiče. Celkem bude na území kraje instalováno na 230 těchto kontejnerů.

Pražské služby zpracují vánoční stromky. Stromky se většinou pálí ve spalovně, protože drátky a zbytky ozdob znemožňují kompostování nebo použití jako krmiva pro zvířata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *