Společnost

Novou manažerkou TÜV SÜD Czech pro oblast životního prostředí byla jmenována Soňa Hykyšová. Jejím hlavním úkolem je rozvoj této nové oblasti. Před svým nástupem do TÜV SÜD Czech pracovala Soňa Hykyšová devět let na pozici vedoucí odborného útvaru Výzkumného ústavu pro hnědé...

Novou manažerkou TÜV SÜD Czech pro oblast životního prostředí byla jmenována Soňa Hykyšová. Jejím hlavním úkolem je rozvoj této nové oblasti. Před svým nástupem do TÜV SÜD Czech pracovala Soňa Hykyšová devět let na pozici vedoucí odborného útvaru Výzkumného ústavu pro hnědé uhlí.

Ocelárna společnosti ArcelorMittal Ostrava představila nový čisticí vůz. Sací bagr GapVax 9000 funguje jako velký pojízdný vysavač s extrémním sacím výkonem, který dokáže nasávat jak prašné, tak i tekuté látky. Uplatnění nalezne v bezprašné nakládce prašných materiálů, čištění nádrží, lapačů kalových jímek i rybníků. Nasazen bude i v případě ekologických havárií nebo odsávání výbušných uhelných prachů. (ČTK)

Bývalý významný politik a šéf Klubu českých turistů Jan Stráský (vpravo) bude ředitelem Národního parku Šumava. Funkce nového ředitele Českého hydrometeorologického ústavu se ujme Václav Dvořák (vlevo).

Ing. Luboš Kačírek, MBA, předseda představenstva AVE Nasavrky, a. s., křtí nový skládkový kompaktor značky Caterpillar na skládce Nasavrky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *