Společnost

Společnost BEC odpady, dceřiná společnost .A.S.A., získala 1. místo v soutěži Zaměstnavatel roku 2014 Ústeckého kraje za společensky odpovědné chování firmy v oblasti zaměstnávání osob se znevýhodněním. Na fotografii jsou zleva: Ing. Petra Lafková - vedoucí odboru sociálních věcí Krajský úřad Ústí...

Společnost BEC odpady, dceřiná společnost .A.S.A., získala 1. místo v soutěži Zaměstnavatel roku 2014 Ústeckého kraje za společensky odpovědné chování firmy v oblasti zaměstnávání osob se znevýhodněním.

Na fotografii jsou zleva: Ing. Petra Lafková – vedoucí odboru sociálních věcí Krajský úřad Ústí nad Labem, Bc. Robert Mühlfait – vedoucí nákladového střediska Behandlung BEC, Zuzana Thürlová – zástupce neziskové Agentury Osmý den, Martin Kotva – zaměstnanec BEC odpady, s. r. o., a Mgr. Pavlína Kalitová – členka představenstva krajské hospodářské komory Ústeckého kraje.

Ve společnosti Komwag měli v létě pravou popelářskou svatbu. Vedoucí divize odpadu Luděk Prchal a technička divize čištění Ing. Jana Příhonská za účasti rodiny, přátel a kolegů vstoupili do manželství. A jaká by to byla popelářská svatba bez novomanželského testu sypání popelnic a jízdy na stupačce!

Novým generálním ředitelem společnosti Iveco Czech Republic, a. s., byl jmenován Jiří Vaněk. Do bývalé Karosy nastoupil v roce 1989 (od května 2013 Iveco Bus) a prošel různými klíčovými pozicemi. V současnosti zastává i pozici ředitele Iveco Product Development & Engineering Bus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *