Společnost

Konference Zpětný odběr 2011 proběhla počátkem května v pražském hotelu Corinthia. Mgr. Jan Vrba, ředitel pořádající organizace Asekol, spolu s přednášejícími ze zahraničí - Knutem Sanderem ze společnosti Ökopol GmbH Hamburg (vlevo) a Norbertem Zonneveldem, výkonným sekretářem sdružení EERA...

Konference Zpětný odběr 2011 proběhla počátkem května v pražském hotelu Corinthia. Mgr. Jan Vrba, ředitel pořádající organizace Asekol, spolu s přednášejícími ze zahraničí – Knutem Sanderem ze společnosti Ökopol GmbH Hamburg (vlevo) a Norbertem Zonneveldem, výkonným sekretářem sdružení EERA (European Electronics Recyclers Association).

Konference se zúčastnili i zástupci státní správy. RNDr. Zdeňka Bubeníková, ředitelka odboru odpadů MŽP, v rozhovoru s Ing. Pavlínou Kulhánkovou, ředitelkou Odboru ekologie MPO.

Během konference byl čas i na diskuse v předsálí. Na obrázku pan Avtar Matharu z University of York diskutuje s Detlefem Oertelem (Stena Metall)

Posluchači vydrželi na přednáškách až do pozdního odpoledne (spíše časného večera). Pohled do sálu sekce pro recyklaci TV obrazovek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *