Společnost

Prázdniny svádějí k nezávaznému skotačení. Na nádrži v Praze-Butovicích proběhl závod plavidel z PET lahví, které vyrobili žáci základních škol. Plavidlo muselo být uzpůsobeno k vlečení lanem ze břehu a muselo unést kormidelníka. Na vítěznou loď (ZŠ Mládí) bylo spotřebováno přes 1000 PET lahví....

Prázdniny svádějí k nezávaznému skotačení. Na nádrži v Praze-Butovicích proběhl závod plavidel z PET lahví, které vyrobili žáci základních škol. Plavidlo muselo být uzpůsobeno k vlečení lanem ze břehu a muselo unést kormidelníka. Na vítěznou loď (ZŠ Mládí) bylo spotřebováno přes 1000 PET lahví.

Někde však musejí pracovat – řízením divize Management Services certifikační společnosti TÜV SÜD Czech byl pověřen Mgr. Viktor Šaroch, PhD. Mezi jeho nové úkoly patří hlavně rozvoj certifikace systému hospodaření s energií podle standardu EN 16001.


Mezitím na Šumavě: v lokalitě Na Ztraceném u Modravy bránili ekologičtí aktivisté kácení stromů napadených kůrovcem. Policisté odstraňují řetěz, kterým připoutal ke stromu jeden z aktivistů.

 

Od Modravy vyšlo na 200 místních obyvatel na protest proti aktivistům, kteří blokují těžbu kůrovcového dřeva. Dřevorubce a policisty podarovali borůvkovým koláčem a laskominami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *