Společnost

Ekologicko-charitativní projekt Sbírej-toner.cz., kterou pořádá společnost OTTO Office (CZ) s.r.o., podporuje osm zařízení pro mentálně postižené spoluobčany v ČR. V letošním roce byla rozdělena částka 363 512 korun. Peníze se použijí na zvelebení prostor, výlety klientů apod. V soutěži ve sběru...

Ekologicko-charitativní projekt Sbírej-toner.cz., kterou pořádá společnost OTTO Office (CZ) s.r.o., podporuje osm zařízení pro mentálně postižené spoluobčany v ČR. V letošním roce byla rozdělena částka 363 512 korun. Peníze se použijí na zvelebení prostor, výlety klientů apod.

V soutěži ve sběru nefunkčních mobilních telefonů a další drobné elektroniky, kterou pořádalo občanské sdružení CIVITAS PER POPULI za podpory společnosti ASEKOL s.r.o., zvítězila třída 7.B Základní školy Jiráskovo náměstí. Celkem bylo v během akce vysbíráno 860?ks zařízení.


Na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně proběhl kurz Odpadové hospodářství v praxi, který vedli lektoři a odborníci ze společnosti SITA CZ a. s. Celý cyklus uzavřel přednáškou generální ředitel společnosti SITA Dipl. Ing. Zdeněk Horsák, Ph.D.

Předávání ceny pro vítěze soutěže Moravskoslezského kraje v množství vytříděného odpadu o „Keramickou popelnici“. Zástupci vítězné obce Bolatice blahopřeje Petr Balner (EKO-KOM), v pozadí 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslav Nováka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *