Společnost

Matěj Ruppert, Dan Bárta a Anna Polívková - tři populární osobnosti českého showbyznysu navrhly pro neziskovou organizaci ECOBAT vlastní unikátní design limitované edice sběrných nádob ECOCHEESE, které slouží k ukládání použitých baterií v domácnostech i firmách. Na přelomu srpna a září 2014...

Matěj Ruppert, Dan Bárta a Anna Polívková – tři populární osobnosti českého showbyznysu navrhly pro neziskovou organizaci ECOBAT vlastní unikátní design limitované edice sběrných nádob ECOCHEESE, které slouží k ukládání použitých baterií v domácnostech i firmách.

Na přelomu srpna a září 2014 oslovil třetí ročník turné Ekompilace hudební fanoušky myšlenkou podpory třídění odpadu a recyklace skrze hudební koncerty. Na projektu neziskové společnosti EKO-KOM letos spolupracovala skupina Vypsaná fixa.

Národním šampionem v hospodárné jízdě se stal o uplynulém víkendu Tomáš Knikner ze společnosti FM transport, s. r. o. Během finálového klání, které proběhlo v sobotu 6. září v areálu Renault Truck centra v Praze, získal titul českého šampiona Optifuel Challenge 2014. Devět finalistů změřilo své síly v ekonomické jízdě s modelem dálkové řady T 480 a naloženým návěsem, v jízdě zručnosti, v Renault Trucks testu a v testu pneumatik Michelin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *