Společnost

Slavnostní otevření nové linky na alternativní palivo v Ecorecu Prachovice zajistili stylově ředitel firmy Milan Maciga a a šéf Odboru odpadů MŽP Jaromír Manhart. V areálu skládky Úholičky nedaleko Prahy zahájen provoz nové třídicí linky na zpracování druhotných surovin s kapacitou 15 000 tun tun...

Slavnostní otevření nové linky na alternativní palivo v Ecorecu Prachovice zajistili stylově ředitel firmy Milan Maciga a a šéf Odboru odpadů MŽP Jaromír Manhart.

V areálu skládky Úholičky nedaleko Prahy zahájen provoz nové třídicí linky na zpracování druhotných surovin s kapacitou 15 000 tun tun za rok. Investorem je společnost .A.S.A. Linka je umístěna na pozemku dceřiné společnosti REGIOS.


Na semináři STEO Odpady 2012 a jak dál s podtitulem „Hříšný tanec kolem spaloven“ se kromě zajímavých přednášek také hodně diskutovalo v předsálí. Na obr. Jana Suzová ze společnosti SAKO Brno a Václav Švorc z Odboru odpadů MŽP.

Občanská iniciativa Za naše děti proti spalovně uspořádala v centru Přerova protest proti záměru výstavby velkokapacitní spalovny ve městě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *