Společnost

Projekt Čistý festival, zaměřený na tříděný sběr odpadu na letních festivalech, běží od roku 2008. Na letošním ročníku Rock for People se i přes nepřízeň počasí podařilo vytřídit přes 56 tisíc plastových kelímků od piva. V Jihlavě zase nanosili pracovníci magistrátu do speciálního kontejneru 37...

Projekt Čistý festival, zaměřený na tříděný sběr odpadu na letních festivalech, běží od roku 2008. Na letošním ročníku Rock for People se i přes nepřízeň počasí podařilo vytřídit přes 56 tisíc plastových kelímků od piva.

V Jihlavě zase nanosili pracovníci magistrátu do speciálního kontejneru 37 kilogramům baterií. V uplynulém roce se na sběrných dvorech v Jihlavě sešlo celkem 1430 kilogramů baterií.


V areálu skládky Ďáblice společnosti .A.S.A., s. r. o., byla otevřena nová překládací stanice. Zařízení slouží k překládce odpadu a jeho odvozu z Prahy na skládku Uhy, popř. REGIOS. Hala pro překládku má plochu 800 m2, okolní zpevněné manipulační plochy mají výměru 1900 m2.

V nákupním centru Arkády Pankrác v Praze zahájila společnost Ekolamp unikátní putovní výstavu historických světelných zdrojů a zápalek pod názvem sběratelé světla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *