Společnost

Úspory jsou horké mediální téma. Program Nová Zelená úsporám představili na tiskové konferenci ministr životního prostředí Tomáš Chalupa, premiér Petr Nečas a ekonom a člen NERV Miroslav Zámečník. Setkání zemí Kjótského protokolu proběhlo v Dohá, hlavním městě Kataru, bohatého na ropu a plyn....

Úspory jsou horké mediální téma. Program Nová Zelená úsporám představili na tiskové konferenci ministr životního prostředí Tomáš Chalupa, premiér Petr Nečas a ekonom a člen NERV Miroslav Zámečník.

Setkání zemí Kjótského protokolu proběhlo v Dohá, hlavním městě Kataru, bohatého na ropu a plyn. Zástupci zhruba 200 zemí jednali o boji s globálním oteplováním. Na snímku Christiana Figueres, výkonný sekretář Rámcové úmluvy o změně klimatu (Framework Convention on Climate Change – FCCC).


V ostravské zoologické zahradě můžete třídit odpady v nových přístřešcích s barevnými kontejnery. Dlažba, obrubníky a oplocení přístřešků jsou vyrobeny z recyklovaných plastů.

Děti v dětském domově v Solenicích u Prahy získaly počítače pocházející z projektu Věnuj počítač. Organizuje ho organizace ASEKOL spolu se společností Ahold, provozující prodejny Albert. Ahold do projektu postupně věnuje celkem 600 vyřazených počítačů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *