Společnost

V Senátu proběhl seminář o dánských zkušenost s energetickým využíváním odpadů. Zahájil ho velvyslanec Dánského království Christian Hoppe. Na semináři se sešel reprezentativní vzorek odborníků z oblasti odpadového hospodářství jak z tábora "skládkařů", tak z tábora "spalovačů". Tipovací soutěž...

V Senátu proběhl seminář o dánských zkušenost s energetickým využíváním odpadů. Zahájil ho velvyslanec Dánského království Christian Hoppe.

Na semináři se sešel reprezentativní vzorek odborníků z oblasti odpadového hospodářství jak z tábora „skládkařů“, tak z tábora „spalovačů“.


Tipovací soutěž Baterie do koše nepatří, aneb sběrem baterií podpořte vaši školu, kterou pořádala společnost Ecobat, zná své vítěze. V Plzeňském kraji zvítězila Andrea Vaňková, šek jí předává RNDr. Petr Kratochvíl, jednatel společnosti Ecobat (vpravo) a Bc. Marek Sýkora, starosta města Dobřany a člen zastupitelstva kraje.

Zdeněk Blažek ze společnosti Replast holding převzal ocenění Podnikatel roku v Plzeňském kraji (více v článku na straně 19).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *