Společnost

Ve městě Maglaj v Bosně a Hercegovině předal český velvyslanec vozidlo pro svoz velkoobjemových kontejnerů. Jedná se již o třetí svozové vozidlo, které bylo dodáno v rámci projektu zahraniční rozvojové spolupráce České republiky, který implementuje společnost GEOtest, a. s. V rámci tohoto...

Ve městě Maglaj v Bosně a Hercegovině předal český velvyslanec vozidlo pro svoz velkoobjemových kontejnerů. Jedná se již o třetí svozové vozidlo, které bylo dodáno v rámci projektu zahraniční rozvojové spolupráce České republiky, který implementuje společnost GEOtest, a. s. V rámci tohoto mezientitního projektu spolupracují Město Doboj a 13 municipalit, sedm z Republiky Srbské a šest z Federace Bosny a Hercegoviny.


Na mezinárodním kongresu Piaggio & C. s.p.a. v Monte Carlu, kam se sjeli všichni dealeři aut Piaggio, převzal Jiří Vyvial ze společnosti I-TEC Czech, s. r. o., ocenění jako jeden z nejúspěšnějších nezávislých dealerů.

V Praze 4 byl otevřen jeden z největších sběrných dvorů na území Prahy. Výběrové řízení na provoz tohoto zařízení vyhrála společnost .A.S.A., s. r. o. Obyvatelé Prahy 4 zde mohou odevzdávat ke zneškodnění odpady, které nepatří do běžných odpadových nádob.

Společnost Komwag, a. s., již několik let plní zakázku na venkovní úklid Pražského hradu. Není proto divu, že zajišťoval úklid i při příležitosti inaugurace nového prezidenta ČR pana Miloše Zemana. Mimo nádvoří, průchody, chodníky a cesty se myly odpadkové koše, sokly a odstraňovaly se žvýkačky. Opomenuta nezůstala ani socha TGM na Hradčanském náměstí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *