Společnost

Čtrnáctý ročník konference Odpady a obce zahájil tradičně velmi zajímavou přednáškou Ing. Zbyněk Kozel, generální ředitel AOS EKO-KOM, a. s., která je hlavním organizátorem konference. Na konferenci také přiblížil budoucnost českého odpadového hospodářství, a zejména jeho budoucí legislativy, první...

Čtrnáctý ročník konference Odpady a obce zahájil tradičně velmi zajímavou přednáškou Ing. Zbyněk Kozel, generální ředitel AOS EKO-KOM, a. s., která je hlavním organizátorem konference.

Na konferenci také přiblížil budoucnost českého odpadového hospodářství, a zejména jeho budoucí legislativy, první náměstek MŽP Ing. Martin Frélich, I. náměstek ministra pro sekci fondů EU, ekonomiky a politiky životního prostředí.


U příležitosti 15. výročí svého působení v ČR vysadila společnost DENIOS, která se zabývá výrobou zařízení pro bezpečnou manipulaci a skladování nebezpečných látek, ve Strakonicích 15 stromů – za každý rok jeden. Na snímku Ing. Pavel Vondrys, starosta města Strakonice (vlevo) a Ing. Jan Matějka, jednatel Denios.

Nového českého rekordu ve sběru vybitých baterií v kategorii „Absolutní posbírané množství“ bylo dosaženo při akci, pořádané společností Ecobat, s. r. o., v městské části Praha 4. Použité baterie dodalo 29 škol, místní firmy, instituce i jednotliví občané. Sesbíráno bylo celkem 3727,17 kg baterií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *