Společnost

Náměstek pro technickou ochranu životního prostředí Tomáš Jan Podivínský se 11. července ujal funkce ministra životního prostředí. Jelikož však vláda nezískala důvěru a je v demisi, měl by zajišťovat jen běžnou činnost a nepřijímat jakákoliv strategická rozhodnutí. Díky dohodě mezi Magistrátem...

Náměstek pro technickou ochranu životního prostředí Tomáš Jan Podivínský se 11. července ujal funkce ministra životního prostředí. Jelikož však vláda nezískala důvěru a je v demisi, měl by zajišťovat jen běžnou činnost a nepřijímat jakákoliv strategická rozhodnutí.


Díky dohodě mezi Magistrátem města Ostravy, Diakonií Broumov a odpadovou společností OZO Ostrava je v Ostravě nově rozmisťováno dalších dvaadvacet speciálních kontejnerů na textil. Svoz budou zajišťovat pracovníci Diakonie Broumov. Použitelný textil bude poskytován sociálně potřebným, zbytek bude zpracován průmyslově. Na obr. výdejní a sběrné středisko.

Společnost A.S.A. se prezentovala na 42. ročníku Mezinárodního veletrhu módy STYL v Brně – stala se partnerem oddychové zóny s názvem „ECO POINT: Dejte textilu druhou šanci“, kde prezentuje fakta o recyklaci textilu.

Na náměstí Míru v Praze 2 proběhla akce Den s Komwagem. Již po sedmé v řadě za sebou byla široké veřejnosti představena komunální technika pro svoz odpadu i čištění komunikací. I přes nepříznivé počasí akci navštívila pěkná řádka návštěvníků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *