Společnost

V Třeboni proběhla valná hromada Sdružení veřejně prospěšných služeb. Množstvím účastníků i zastoupením prezentujících se firem patří akce k nejvýznamnějším profesním akcím u nás. Společnost SAFINA, a.s., rozšířila svůj expertní tým o Michaela Oechsleho (46), který se stal vedoucím strategických...

V Třeboni proběhla valná hromada Sdružení veřejně prospěšných služeb. Množstvím účastníků i zastoupením prezentujících se firem patří akce k nejvýznamnějším profesním akcím u nás.

Společnost SAFINA, a.s., rozšířila svůj expertní tým o Michaela Oechsleho (46), který se stal vedoucím strategických projektů. V minulosti zastával pozici vedoucího výzkumu v německé společnosti Centrotherm, významném globálním technologickém poskytovateli řešení v oblasti fotovoltaiky, polovodičů a mikroelektroniky.


Kovohutě Příbram přivítaly partnery a příznivce na již 17. ročníku společensko-prezentační akce „Opět po roce“. Atrakcí byla projížďka inspekční drezínou po kolejích od bubnových pecí na rozcestí u Kovohutí (tzv. Ranžír) a zpět. Drezínu zapůjčil pan Zahrádka ze svého Muzea železničních drezín v Čachrově.

Petr Kužel, prezident Hospodářské komory České republiky (HK ČR), byl na jednání v Istanbulu zvolen členem boardu EUROCHAMBRES, evropského sdružení hospodářských komor. Chce pracovat v pracovní skupině, která má za cíl reformovat statut této evropské organizace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *