Společnost

V rámci Obalového galavečera byly zástupcům firem předány ceny v prestižní soutěži Obal roku 2013. Předsedkyně komise Ing. Jana Lukešová udělila Zlatou cenu společnosti Servisbal OBALY, s. r. o. Město Uherské Hradiště má nejlepší sběrný dvůr v České republice - stal se vítězem soutěže, kterou...

V rámci Obalového galavečera byly zástupcům firem předány ceny v prestižní soutěži Obal roku 2013. Předsedkyně komise Ing. Jana Lukešová udělila Zlatou cenu společnosti Servisbal OBALY, s. r. o.

Město Uherské Hradiště má nejlepší sběrný dvůr v České republice – stal se vítězem soutěže, kterou každoročně pořádá kolektivní systém Asekol. O titulu hlasovala veřejnost.

Kvilda, Předotice, Planá nad Lužnicí a Milevsko. To jsou vítězové VII. ročníku soutěže Jihočeši třídí odpady 2013 (kategorie podle velikosti sídel). Na obr. vedoucí Odboru ŽP krajského úřadu JČK Hana Pacáková s vedoucím odboru životního prostředí MěÚ Vimperk Josefem Kotálem.

V Mníšku pod Brdy byl slavnostně otevřen Vědecko-technický park, zaměřený na odpadové hospodářství. Na snímku ředitel UVR Daniel Kraft při slavnostním zahájení (s mikrofonem).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *