27.03.2023 | 08:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Recykluji! Neskládkuji!

Jaké změny přináší do praxe nový zákon o odpadech? Na co si dát pozor a co je třeba dělat jinak? Jak v obci správně vyřešit problematiku odpadů, abychom usnadnili život občanům a zároveň měli vše v pořádku? Jaká je správná praxe v evidenci odpadů – z pohledu obce i soukromé firmy? Jak se vyhnout pokutám? Na co se zaměřují kontrolní orgány?

Odpovědi na tyto a další otázky přinese 6. ročník konference RECYKLUJI, NESKLÁDKUJI! Tato tradiční akce prošla recyklačním procesem a mění svůj formát na interaktivní konferenci nabytou informacemi. Na programu jsou odborné přednášky doplněné o příkladové situace z praxe. Následovat budou řízené diskuzní kroužky. Na nich účastníci získají od odborníků odpovědi na svoje konkrétní otázky i sdílené zkušenosti kolegů, kteří řeší podobné problémy.

Konference se bude věnovat i novým trendům. Účastníci se dozvědí, proč se vyplatí předdemoliční audit. Ujasní si, JAK, KDE a PROČ využívat konkrétní recykláty ze stavebních a demoličních odpadů. Zjistí, co znamená pojem bezodpadová stavba. Řeč bude o nových trendech v oblasti stavební techniky i o tom, jak vytěžit maximum užitku ze starších strojů.

Konference nezůstávájen u předávání informací. Za důležité považují organizátoři i navazování a budování vztahů. Proto po odborné části následuje společenský večer spojený s oceňováním těch, kteří jdou v recyklaci příkladem.

Akce se koná 27. 4. v Plzni pod záštitou Plzeňského kraje. Více informací a registrace na webu https://www.recyklujineskladkuji.cz/.

*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down