24.08.2020 | 12:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Provoz zlínské skládky Suchý důl je kvůli koronaviru omezený

Provoz zlínské skládky Suchý důl je kvůli koronaviru ode dneška omezen. Jeden z pracovníků Technických služeb Zlín byl pozitivně testován na onemocnění covid-19. V karanténě je aktuálně 15 zaměstnanců, což má dopad na rozsah poskytovaných služeb, sdělil mluvčí zlínské radnice Tomáš Melzer.

Pro veřejnost a firmy je skládka otevřena pouze od 08:00 do 12:00. Pro svozové vozy omezení neplatí. "Svoz odpadu je absolutní priorita. Pracovníci, kteří se na něm podílejí, jsou rozděleni do dvou skupin. Ty spolu nepřichází do styku," uvedl ředitel Technických služeb Zlín Jakub Černoch.

Společnost ve spolupráci s krajskou hygienickou stanicí přijala preventivní hygienická opatření. "Ihned poté, co jsme byli o této skutečnosti informováni, jsme přistoupili k předem připraveným opatřením. Všichni, kdo byli s pozitivně testovaným v jedné místnosti po dobu alespoň 15 minut, nastoupili okamžitě do karantény. U ostatních pracovníků v administrativě byla nařízena práce z domu," uvedl Černoch.

Hygienici ve Zlínském kraji evidují k dnešku od začátku pandemie 704 případů nákazy koronavirem, z toho čtyři lidé v souvislosti s onemocněním zemřeli a 502 se jich uzdravilo. Aktuálně je v kraji 198 lidí s onemocněním covid-19.*

(ČTK)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down