20.05.2022 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Přírodovědecká fakulta UK připravila další kurz k odpadové legislativě

Zájemci se na on-line kurzu 3.června mohou seznámit s povinnostmi původců odpadu a základními povinnostmi oprávněných osob. Lektoři, kteří seminářem provází, byli sami u vzniku nové legislativy nebo se v praxi setkávají s různými problematickými případy. Hlavním cílem kurzu je zaměřit se na každodenní práci s odpadovou legislativou a zdůraznit pro účastníky změny oproti původním zákonům.

Kurz nové odpadové legislativy slibuje přehledné a ucelené představení běžných povinností původců odpadu a základní povinnosti oprávněných osob. Program je sestaven komplexně od působnosti zákona, definice odpadu a jeho zařazování, vysvětlení základních pojmů a výjimek pro soustřeďování, shromažďování, skladování, odpadovou evidenci až po povinnosti původců, provozovatelů zařízení, obchodníků a zprostředkovatelů a v neposlední řadě je kladen důraz také na nakládání specifickými odpadovými toky, jako jsou kovy, stavební a demoliční odpady, biologicky rozložitelné odpady, komunální odpady nebo nebezpečné odpady včetně jejich přepravy.
Kurz bude probíhat ON-LINE dne 3. června 2022, a to přes aplikaci google Meet. Účastníci kurzu obdrží certifikát od Univerzity Karlovy v Praze. Další informací najdou zájemci na webu semináře.*
-zr-

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down