Pražské služby získaly ocenění D&B TOP RATING

Pražské služby splnily kritéria a podmínky k získání nejvyššího mezinárodního ratingového hodnocení D&B Top Rating. Jedná se o mezinárodně uznávané hodnocení společnosti Dun&Bradstreet, vydávané na rok, které zvyšuje prestiž firmy na podnikatelském trhu, a zejména pro zahraniční partnery. Pražské...

Pražské služby splnily kritéria a podmínky k získání nejvyššího mezinárodního ratingového hodnocení D&B Top Rating. Jedná se o mezinárodně uznávané hodnocení společnosti Dun&Bradstreet, vydávané na rok, které zvyšuje prestiž firmy na podnikatelském trhu, a zejména pro zahraniční partnery. Pražské služby se tak zařadily do elitní skupiny pouhých 2 % českých a slovenských společností, které toto ocenění mají. Další výhodou tohoto ocenění je přidělení unikátního devítimístného číselného znaku tzv. D-U-N-S čísla („mezinárodní IČ“).

Společnost Dun&Bradstreet patří mezi tři nejvýznamnější ratingové společnosti na světě. Řadu let je její D&B Rating uznáván jako přední prediktivní ukazatel odhadu rizik firem po celém světě a jejich možného bankrotu s výhledem na 12 měsíců.

Pražské služby si tohoto hodnocení, které je zároveň nezávislým potvrzením stability společnosti, velmi cení. Na snímku generální ředitel Patrik Roman.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *