Pozvánka na IFAT 2014

IFAT je největší světový odborný veletrh pro odpadové hospodářství, veletrh inovací a služeb v sektorech voda, odpadní vody a recyklace. Konat se bude ve dnech 5.- 9. 5. 2014 na výstavišti v Mnichově (Německo). Nadcházejícího ročníku veletrhu se zúčastní rekordních 2900 vystavovatelů z 54 zemí a...

IFAT je největší světový odborný veletrh pro odpadové hospodářství, veletrh inovací a služeb v sektorech voda, odpadní vody a recyklace. Konat se bude ve dnech 5.- 9. 5. 2014 na výstavišti v Mnichově (Německo).

Nadcházejícího ročníku veletrhu se zúčastní rekordních 2900 vystavovatelů z 54 zemí a očekává se přes 120 000 návštěvníků z celého světa. Veletrh je několik měsíců před svým začátkem beznadějně vyprodaný.

Akce přinese řadu novinek z oboru, např. se budou prezentovat nové technologie na zpracování odpadů a získávání energie z nich, nebo recyklace automobilů na konci životnosti, kdy na venkovní výstavní ploše budou předváděny praktické ukázky.

Bohatý odborný doprovodný program veletrhu, jako i snadné vyhledávání vystavovatelů dle abecedního nebo oborového seznamu najdete na www.ifat.de.

Na veletrh je přihlášeno 42 vystavovatelů z ČR. Těžiště jejich nabídky je v oblasti ochrany vody, odpadového hospodářství a komunální techniky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *