Popeláři odvezli od O2 areny 30 velkých kontejnerů a 156 popelnic odpadků

Zaměstnanci městské svozové firmy Pražské služby (PSAS) odvezli při mistrovství světa v hokeji od libeňské O2 areny v Praze zhruba 30 velkoobjemových kontejnerů a desítky velkých popelnic odpadků. Na pořádek dohlížely denně tři desítky lidí a strojů.

Zvládnutá akce

"V Libni bylo po celou dobu konání mistrovství světa vše kolem úklidu naprosto bez problémů. Během mistrovství jsme odvezli od pražské O2 areny zhruba 30 velkoobjemových kontejnerů a přibližně 156 velkých popelnic po 1100 litrech. O pořádek se tu denně staralo dohromady asi 30 lidí a strojů," uvedl mluvčí společnosti Alexandr Komarnický.

Zaměstnanci PSAS uklízeli po fanoušcích rovněž v noci z neděle na pondělí a v pondělí ráno na pražském Staroměstském náměstí. Po dohodě s Technickou správou komunikací (TSK), která úklid u PSAS objednává, posílili služby na náměstí operativně potřebné síly z okolních lokalit. Podobně tomu bylo i v noci z pondělí na úterý a v úterý ráno.

Po dobu šampionátu nainstalovali pracovníci PSAS v takzvané FAN zóně u O2 areny namísto klasických košů obruče s igelitovými pytli, jejichž počet byl vyšší, než je v okolí běžné. Po dobu šampionátu na místě také firma uklízela častěji než ve standardní dny, a to nejen v okolí haly, ale i u křižovatky Balabenka a až po náměstí OSN a křižovatku Harfa.*

-čtk-

Ilustrační foto: PSAS

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down