01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

POLLUTEC 2000

Šestnáctý ročník veletrhu Pollutec se bude konat 17.-20. října 2000 v Lyonu ve Francii. Veletrh je zaměřen na vybavení, technologii a služby pro ochranu životního prostředí a je určen zástupcům průmyslu a místní samosprávy. Pořadatelé očekávají přes 2000 vystavovatelů z celého světa a kolem 60...

Šestnáctý ročník veletrhu Pollutec se bude konat 17.-20. října 2000 v Lyonu ve Francii. Veletrh je zaměřen na vybavení, technologii a služby pro ochranu životního prostředí a je určen zástupcům průmyslu a místní samosprávy. Pořadatelé očekávají přes 2000 vystavovatelů z celého světa a kolem 60 tisíc návštěvníků.

Nomenklatura veletrhu zahrnuje všechny oblasti ochrany životního prostředí: voda, odpady, recyklace, ovzduší, hluk, energie, sanace půdy, čisté technologie, analýza, monitorování, vyhodnocování vlivu na životní prostředí, průmyslové znečištění a jeho odstraňování.

Doprovodný program představuje kolem dvaceti různých seminářů, workshopů a setkání na různá témata:

[*] Odpady: recyklace - stále více nebo stále lépe?, odpadové hospodářství v horských oblastech, čištění odpadních vod v místě vzniku, nové technologie pro odpadní vody.

[*] Ovzduší: znečištění atmosféry a vytápění ve městech, postupné nahrazování uhlí a topné nafty, průmyslové aplikace nejnovějších technologií.

[*] Energie: palivové buňky, malá a středně velká kogenerace, anaerobní digesce organických odpadů a výroba bioplynu.

[*] Obecná témata: ekologické výrobky, nové technologie pro čistější životní prostředí na počátku třetího milénia, životní prostředí a právo, pracovní příležitosti v ochraně životního prostředí, environmentální management, rozhodování v životním prostředí, rizikový management a postoje veřejnosti.

- ko -

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down