Podlahové plošiny z plastu

Vždy, když se skladují nebezpečné kapaliny, může dojít při přelévání nebo stáčení k nechtěným úkapům nebo únikům. I nejmenší množství uniklých kapalin by mohlo přinést vysoké finanční náklady za sanaci půdy. Díky podlahovým plošinám a vybavení od DENIOSu mohou být místnosti nebo jednotlivé plochy...

Vždy, když se skladují nebezpečné kapaliny, může dojít při přelévání nebo stáčení k nechtěným úkapům nebo únikům. I nejmenší množství uniklých kapalin by mohlo přinést vysoké finanční náklady za sanaci půdy. Díky podlahovým plošinám a vybavení od DENIOSu mohou být místnosti nebo jednotlivé plochy vybaveny jako schválený sklad.

Pro případ skladování kyselin a louhů nabízí DENIOS podlahové plošiny z polyethylenu, který je přátelský k životnímu prostředí a má vysokou chemickou odolnost. Pod typovým označením BH přinesl nyní DENIOS novou modelovou řadu podlahových plošin z plastu, které se vyznačují svojí obzvláště nízkou stavební výškou 150 mm. Podlahové plošiny jsou k dispozici ve 4 délkách a 2 šířkách a umožňují různé možnosti kombinací. Zákazník si může vybrat mezi provedením s pozinkovaným nebo plastovým roštem. Spojovací prvky překrývají mezery mezi jednotlivými podlahovými plošinami.


Díky rozsáhlé nabídce příslušenství a nájezdových ramp lze potřebným vybavením vybavit i větší plochy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *