Ověřte si své znalosti o bateriích!

Nezisková společnost ECOBAT spustila první část e-learningového programu BATTERY EXPERT, jenž se zaměřuje na vzdělávání v oblasti přenosných baterií a akumulátorů. Tento ucelený vzdělávací kurz je určen pro zaměstnance firem a státní správy, kteří zodpovídají za oblast odpadového hospodářství....

Nezisková společnost ECOBAT spustila první část e-learningového programu BATTERY EXPERT, jenž se zaměřuje na vzdělávání v oblasti přenosných baterií a akumulátorů. Tento ucelený vzdělávací kurz je určen pro zaměstnance firem a státní správy, kteří zodpovídají za oblast odpadového hospodářství.

Výukový program BATTERY EXPERT je přístupný zdarma na adrese http://www.ecobat.cz/cz/e-learning/. Jeho první část je zaměřena na oblast sběru a skladování baterií a akumulátorů, prezentuje však také rozdíly mezi různými druhy baterií a shrnuje aktuální předpisy a zákony o odpadech. Na konci kurzu čeká jeho účastníky krátký test ověřující nabyté vědomosti.

V září 2014 budou spuštěny další dvě části programu, které budou určeny primárně odborné veřejnosti, např. pracovníkům sběrných dvorů nebo specializovaným prodejcům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *