Odpady 21 v Ostravě

Jedenáctý ročník konference s mezinárodní účastí Odpady 21 s podtitulem Odpadové hospodářství středoevropských zemí se koná ve dnech 10. - 11. května v Clarion Congress Hotelu v Ostravě. Konference bude mít dvě nosná témata. Prvním jsou reálné možnosti snižování množství vznikajících odpadů. Druhým...

Jedenáctý ročník konference s mezinárodní účastí Odpady 21 s podtitulem Odpadové hospodářství středoevropských zemí se koná ve dnech 10. – 11. května v Clarion Congress Hotelu v Ostravě.

Konference bude mít dvě nosná témata. Prvním jsou reálné možnosti snižování množství vznikajících odpadů. Druhým tématem jsou klíčová zařízení v Integrovaném systému nakládání s komunálním odpadem (ISNKO).

V rámci těchto témat se bude jednání zabývat praktickou realizací cílů odpadového hospodářství ve vazbě na energetiku a zvýšením ekologické úrovně nakládání s odpady. Cílem je urychlené dosažení evropských standardů nakládání s odpady a plnění podmínek, které nám překládá evropská (a tedy i česká) legislativa.

Konference je součástí cyklu Odpadové dny 2011. Více informací naleznete na www.fite.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *