Nová příručka pro odborníky

Evropská agentura pro životní prostředí vydala letošní verzi příručky EMEP/EEA pro vyhodnocování emisí znečišťujících látek do ovzduší. Příručka, která je nepostradatelná pro každého, kdo se pohybuje v oboru emisí, novelizuje obsah z roku 2009. Příručka EMEP/EEA představuje obecný referenční zdroj...

Evropská agentura pro životní prostředí vydala letošní verzi příručky EMEP/EEA pro vyhodnocování emisí znečišťujících látek do ovzduší. Příručka, která je nepostradatelná pro každého, kdo se pohybuje v oboru emisí, novelizuje obsah z roku 2009.

Příručka EMEP/EEA představuje obecný referenční zdroj pro země, které reportují data ze sledování emisí znečišťujících látek na základě mezinárodních smluv. Je také základním informačním zdrojem pro výzkum. Na více než 2100 stranách přináší letošní vydání příručky mnoho nových informací, včetně metod pro stanovení uhlíku, vylepšená kritéria pro sledování různých polutantů a větší rozsah informací o zdrojích polutantů z kamen, využití rozpouštědel a zemědělství. Publikace je dostupná na www.eea.europa.eu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *