MEVA: setkání s klienty

Společnost MEVA, a. s., tradiční výrobce sudů, kontejnerů a nádob na odpad a dalšího sortimentu zaměřeného na oblast životního prostředí, spolu se svou dceřinou společností MEVATEC, s. r. o., pořádají ve čtvrtek 12. dubna 2012 od 9,30 setkání s klienty. Proběhne v areálu společnosti v Roudnici nad...

Společnost MEVA, a. s., tradiční výrobce sudů, kontejnerů a nádob na odpad a dalšího sortimentu zaměřeného na oblast životního prostředí, spolu se svou dceřinou společností MEVATEC, s. r. o., pořádají ve čtvrtek 12. dubna 2012 od 9,30 setkání s klienty. Proběhne v areálu společnosti v Roudnici nad Labem (ul. Chelčického). Program zahrnuje představení novinek v nabídce městského mobiliáře a nádob na odpad a prezentaci celého nabízeného sortimentu společnosti.

Návštěvníci se také seznámí se společným charitativním projektem společnosti Mevy a Diakonie na sběr a odvoz obnošeného textilu. Po celou dobu budou mít návštěvníci možnost individuální konzultace a navíc každý z nich obdrží zaváděcí slevu 20 % na veškerý sortiment z katalogu Mevatec.

Program zpestří prohlídka závodního tahače roudnické Buggyry, s níž jezdí tým několikanásobných mistrů Evropy, připravena je i tombola a pohoštění.

Další informace a přihlášky na e-mailu: spackova.lenka@mevatec.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *