Losovačky neplatí

Státní fond životního prostředí ČR informuje příjemce dotací z Operačního programu Životní prostředí, že Ministerstvo životního prostředí nevydá rozhodnutí o poskytnutí dotace v případě, kdy příjemce dotace vyhlásil po 1. lednu 2012 veřejnou zakázku s použitím náhodného výběru provedeného losem za...

Státní fond životního prostředí ČR informuje příjemce dotací z Operačního programu Životní prostředí, že Ministerstvo životního prostředí nevydá rozhodnutí o poskytnutí dotace v případě, kdy příjemce dotace vyhlásil po 1. lednu 2012 veřejnou zakázku s použitím náhodného výběru provedeného losem za účelem omezení počtu zájemců v užším řízení ve smyslu § 61 odst. 4 a § 66 odst. 4 zákona o veřejných zakázkách.

Respektive MŽP rozhodnutí vydá, avšak všechny výdaje projektů, které budou realizovány na základě výběrových řízení provedených losem, budou považovány za nezpůsobilé, a nebudou tedy předmětem dotace.

MŽP tak rozhodlo na základě doporučení Ministerstva financí jako Platebního a certifikačního orgánu, který s účinností od 1. ledna 2012 užití náhodného výběru provedeného losem za účelem omezení počtu zájemců v užším řízení ve smyslu paragrafu 61 odst 4 a § 66 odst 4 zákona o veřejných zakázkách nedoporučuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *