Kategorie:
Praxe

Kongres Odpady v Luhačovicích nabízí odbornou konzultaci

Pro účastníky kongresu a výstavy Odpady - Luhačovice 2013, která proběhne ve dnech 9.-12. 9., zajistili pořadatelé zajímavou novinku: možnost odborné konzultace se zástupci Ministerstva životního prostředí.

Akce je připravena ve spolupráci s ředitelem Odboru odpadů Dr. Ing. Lubomírem Chytkou a ředitelem Odboru legislativy JUDr. Liborem Dvořákem na úterý a středu (tj. 10. 9. a 11. 9.). Odborná konzultace bude probíhat po přednáškách zástupců MŽP, kdy bude ředitel Odboru odpadů a legislativy spolu se svými spolupracovníky k dispozici účastníkům kongresu v salonku SFŽP a MŽP, aby jim poradili nebo pomohli vyřešit problémy, které jim vznikly.


V praxi to bude řešeno tak, že zájemci o odbornou konzultaci se přihlásí na prezenci kongresu, písemně sdělí téma nebo konkrétní problém a bude jim určena přesná doba konzultace v salonku SFŽP a MŽP.

Zúčastnit se mohou také ti účastníci kongresu, kteří předají na prezenci písemné dotazy, které se nestačily zodpovědět v rámci úterního přednáškového bloku nebo také ti, kteří nechtějí své dotazy řešit na panelové diskuzi za účasti zhruba 350 osob. Samozřejmě, pracovníci odboru nemusí všechny dotazy zodpovědět přímo na místě. Pokud bude problém složitější, budou jej konzultovat se svými kolegy na MŽP a odpověď bude zaslána e-mailem nebo poštou. Konzultace bude pro všechny účastníky kongresu zdarma.

Využijte tuto mimořádnou příležitost spojit účast se získáním důležitých informací a s odbornou konzultací konkrétního problému z praxe se zástupci Odboru odpadů a legislativy MŽP exkluzivně v rámci kongresu a výstavy.

 

Ing. Josef Gabryš
ředitel kongresu a výstavy ODPADY – LUHAČOVICE 2013

 

Prezentace Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava

WORKSHOP VŠB-TU OSTRAVA, IET S UNIVERZITAMI V ČR A SR A NEJVÝZNAMNĚJŠÍMI FORMAMI V ODPADOVÉM HOSPODÁŘSTVÍ V ČR

11. září 2013, 9.00 – 17.30 KD Elektro, salonek č. 3

Program:

Prezentace odborných přednášek výzkumných pracovníků VŠB-TUO

Výměna zkušeností z výzkumu a vývoje technologií v oblasti ochrany životního prostředí

Dotazy a diskuze

Spolupráce vysokých škol s významnými partnery na vývoji inovací a technologií v oblasti životního prostředí.

Vstup pouze pro pozvané účastníky a vystavovatele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *