Kapaliny do ostřikovačů se mohou prodávat jinak

U více než 30 čerpacích stanicích pohonných hmot v České republice si mohou řidiči doplnit kapaliny do ostřikovačů skel a světlometů automobilů bez potřeby nákupu těchto kapalin v plastových obalech. Stejnou možnost mají také řidiči na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a nově v Estonsku. Moderní...

U více než 30 čerpacích stanicích pohonných hmot v České republice si mohou řidiči doplnit kapaliny do ostřikovačů skel a světlometů automobilů bez potřeby nákupu těchto kapalin v plastových obalech. Stejnou možnost mají také řidiči na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a nově v Estonsku.

Moderní způsob výdeje kapalin do ostřikovačů FlowControl V3H přispívá k zefektivnění prodeje této technické kapaliny. Projekt, který rozjely společnosti FlowControl, s. r. o., Flow-Mont, s. r. o. a UNICODESYSTEMS, s. r. o., nezapomíná ani na hledisko prodejců – jde o změny ve využití prodejních ploch na čerpacích stanicích.


V České republice se prodá v jednom roce řádově 20 mil. litrů kapalin do ostřikovačů, což při dvoulitrových obalech představuje kolem 10 mil. plastových obalů, které se musí vyrobit a také zrecyklovat, či zlikvidovat. Podle autorů projektu je jeho vliv na ekologickou zátěž zásadní a bylo by přínosné ho aplikovat v celé Evropě, či dokonce globálně.

V České Republice se prodá v jednom roce řádově 20 milionů litrů kapalin do ostřikovačů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *