01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

ENVITEC

Své inovace představí vystavovatelé z celého světa na desátém ročníku veletrhu ENVITEC, který se bude konat 15.-18. května 2001 v Düsseldorfu. ENVITEC 2001 přitom startuje do nového tisíciletí se změnou koncepce. Našel si novou pozici jako "veletrh pro zásobování a likvidaci". Podobně jako na...

Své inovace představí vystavovatelé z celého světa na desátém ročníku veletrhu ENVITEC, který se bude konat 15.-18. května 2001 v Düsseldorfu. ENVITEC 2001 přitom startuje do nového tisíciletí se změnou koncepce. Našel si novou pozici jako "veletrh pro zásobování a likvidaci".

Podobně jako na posledním ENVITECu 1998 bude při ENVITEC 2001 opět uspořádán doprovodný kongres k tématu "Eco-Efficiency". Tento kongres, který měl v roce 1998 velký úspěch, bude také na příštím ročníku organizován renomovaným wuppertalským ústavem pro klima, životní prostředí a energii (Wuppertal Institut für Klima, Umwelt, Energie GmbH). Desátý ročník ENVITEC v roce 2001 se představí odborným návštěvníkům z průmyslu, energetiky, obchodu, živností, z komunální a správní sféry jako ještě kompaktnější než předchozí akce (díky zkrácení na čtyři dny) a poskytne na düsseldorfském výstavišti komplexní přehled o situaci na trhu.

- bv -

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down