Environmentálně šetrné technologie a ekoinovace v České republice II

CENIA vydala druhou publikaci zaměřenou na environmentální technologie v české republice, která je další sondou do problematiky stále více se rozvíjejících sektoru zelených technologií. Publikace si kladeš za cíl definovat životní situace a potřeby společnosti, jejich řešení může být dosaženo...

CENIA vydala druhou publikaci zaměřenou na environmentální technologie v české republice, která je další sondou do problematiky stále více se rozvíjejících sektoru zelených technologií.

Publikace si kladeš za cíl definovat životní situace a potřeby společnosti, jejich řešení může být dosaženo prostřednictví environmentálně šetrných technologií. V rámci jednotlivých kapitol jsou popsány vybrané environmentální a ekoinovativní technologie a postupy, které nalezly uplatnění v České republice, nebo případně jejichž uplatnění u nás by mělo velký přínos pro ochranu životního prostředí.


Publikace se zaměřuje na technologie a postupy,. které byly vyvinuty nebo jsou vyráběny či užívány prostřednictvím ryze českého know-how. Ve vybraných případech se soustředí na technologie, jejichž uplatnění u nás představuje značný potenciál pro zmírnění negativních dopadů na životní prostředí.

Publikaci v tištěné podobě lze zdarma získat v sídle CENIA, v elektronické podobě na adrese www.cenia.cz.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *