Další podzemní kontejnery v Písku

Město Písek uvedlo do provozu další dvě stanoviště podzemních kontejnerů na separovaný odpad v historickém jádru města (městské památkové zóně). Finanční náklady na jejich vybudování dosáhly přes tři miliony korun. Na postupné zbudování celkem šesti podzemních kontejnerových stání získalo město...

Město Písek uvedlo do provozu další dvě stanoviště podzemních kontejnerů na separovaný odpad v historickém jádru města (městské památkové zóně).

Finanční náklady na jejich vybudování dosáhly přes tři miliony korun. Na postupné zbudování celkem šesti podzemních kontejnerových stání získalo město Písek prostřednictvím Městských služeb Písek, s. r. o., dotaci z Ministerstva životního prostředí ČR a Státního fondu životního prostředí ČR ve výši 4,9 mil. Kč. Zbývající stanoviště podzemních kontejnerů na separovaný odpad se připravují a jejich výstavba by se měla realizovat v nejbližší době.

Zhotovitelem všech těchto podzemních kontejnerových stání je na základě již uskutečněného výběrového řízení STRABAG, a. s.

Starosta města Ing. Miroslav Sládek, místostarosta Mgr. Tomáš Dušek a místostarostka Mgr. Hana Rambousová při uvedení kontejnerů do provozu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *